klussen vragen

Rood, blauw, en goud (geel)

 
Vraag nu gratis de beste woonbrochures aan!
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie    Klusvraagbaak forum index » Elektrisch
Auteur Bericht
Bericht21 mei 2010, 21:27    
TB

Geregistreerd: 21-5-2010
Berichten: 2

De kat heeft een dun elektriciteitssnoertje van mijn speaker kussen voor de 2e keer kapot geknauwd. De webwinkel deed de 1e keer al best moeilijk over het opsturen van een nieuw snoertje. Dat ga ik dus geen 2e keer vragen.
Nu wil ik dit zelf repareren. Ik heb het plastic omhulsel aan beide kanten wat weg geknipt, zodat er een rode, blauwe, en gouden (geel) draadje te zien zijn.
Kan ik dit, net als koperdraadjes van een adapter die laatst gerepareerd is, met plakband omwikkelen, en werkt het dan weer? Of moeten de rode, blauwe, en gele eindjes werkelijk weer met elkaar verbonden worden? Misschien zelfs gelast? Of is het überhaupt een verloren zaak?

*Beginner*
Sponsor
Bericht08 juni 2010, 19:18    
vectra246

Geregistreerd: 8-6-2010
Berichten: 3

Zou ff kijken of er iemand in je buurt is die kan solderen. Dat is veel beter ! Jouw oplossing vraagt om problemen , ruis en zo.
Bericht08 juni 2010, 19:25    
TB

Geregistreerd: 21-5-2010
Berichten: 2

Bedankt voor de tip. Exclamation
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie    Klusvraagbaak forum index » Elektrisch
Pagina 1 van 1