afvoerpijpen in beton storten?

  • #1
A

Anonymous

Guest
Beste klussers,
Ik wil een nieuwe badkamer gaan maken in een andere kamer! Deze kamer heeft een houten vloer dus moet er beton gestort worden. Er zitten ook nog geen afvoerpijpen in de kamer.
Nu komt mijn vraag: kan ik beton storten over deze afvoerpijpen?
 
  • #2
A

Anonymous

Guest
ja
 
  • #3
A

Anonymous

Guest
lekker alles in beton storten.
- vloerverwarming
- w/koud water
- aarding tbv metalen delen in de badkamer
- afvoer
- isolatie
- electra
kortom de hele stande kraam. ga voordat je gaat storten goed te rade of je een van deze bovenstaande onderdelen erbij wilt hebben. open hakken voor een rottig stopcontactje is er dan niet meer bij. bij mij is het vloertje 10 cm geworden,en dat enkele leidingen overelkaar komen de liggen deert niet.
have fun
gr syb
 
  • #4
A

Anonymous

Guest
Prima idee van Syb, maak wel een duidelijke tekening voor je gaat storten is handig als ooit ergens wil boren.
 
  • #5
A

Anonymous

Guest
Bedankt voor jullie reactie!
Ik heb nog een vraag: Ik ga lewisplaten leggen en wil daar eigenlijk de afvoerpijpen over heen leggen alvorens ik beton ga storten. Is dit een goed idee of kan ik beter via een nog te maken koofje de pijpen laten lopen? Als ik over de pijpen kan storten hoeveel cm beton moet ik dan storten? bvd
 
  • #6
A

Anonymous

Guest
dat verhaal over diekoof snap ik niet. maar je pijpen stort je in het beton en er er gaat een cm of drie overheen.
gr syb
 

Forum statistieken

Onderwerpen
3.449
Berichten
8.954
Leden
13.487
Nieuwste lid
Ruudadmin
Bovenaan