vochtprobleem

  • Onderwerp starter Deniz Dogan
  • Startdatum
  • #1

Deniz Dogan

New member
Beste mensen,

Wij hebben een vochtprobleem in de slaapkamer langs de buitenmuur.. De schimmel en vochtplekken liepen ongeveer een halve meter omhoog.. Na onderzoek bleek dat een afvoerbuis stuk was, waardoor douchewater in de kruipruimte liep. Dit hebben we opgelost en hiernaast is de muur ook van buiten geimpregneerd (tegen doorslaand vocht) en geinjecteerd (tegen optrekkend vocht). We dachten het probleem hiermee opgelost te hebben, maar onderin de muur bleef het probleem bestaan.
Na verder onderzoek bleek het volgende: De vloer in de slaapkamer ligt zo'n 30cm lager dan het straatniveau. Al het regenwater zakt buiten dus door de tegels tegen de muur aan.
Wat kunnen we hiertegen doen? Als we bijvoorbeeld langs de buitenmuur tot een meter uitgraven en bitumen branden, wordt de aanvoer van regenwater toch drastisch verlaagd? Gecombineerd met het eerdere impregneren en injecteren zal het probleem hiermee wellicht opgelost zijn? Kunnen we anders een soort afvoer in de grond maken?
De muur is verder niet steens ofzo.. Er zit dus een spouw tussen met goede ventilatie..

Alvast bedankt voor alle hulp..

Met vriendelijke groet,

Deniz
 
Thread starter Similar threads Replies Date
A 3
Similar threads
vochtprobleem

Forum statistieken

Onderwerpen
3.449
Berichten
8.954
Leden
13.487
Nieuwste lid
Ruudadmin
Bovenaan