waterbed leegpompen

  • Onderwerp starter Anonymous
  • Startdatum
  • #1
A

Anonymous

Guest
Mijn vraag is de volgende ons waterbed moet verplaatst worden nu schijnt het zo te zijn dat hiervoor speciale pompen bestaan daar de waterzak totaal leeg moet zijn ivm beschadiging stabilisatoren, zoja zijn deze pompen dan ook te huur of is dit een fabeltje.
bvd
 
  • #2
A

Anonymous

Guest
Pompen voor een waterbed zijn te huur bij (water)beddenzaken. (b.v. Bad&Body) Toen ik twee jaar geleden een pomp huurde, kostte me dat ongeveer 75 gulden.
 
  • #3
A

Anonymous

Guest
Het huren van een pomp is mij niet bekend, een mogelijkheid is de leverancier van je waterbed vragen om de pomp uit te lenen danwel te verhuren. Ik heb 2x het bed dmv de hevel werking leeggehaald en de laatste ltr er met een waterzuiger uit gehaald. Let wel op hij dient helemaal leeg te zijn wil je de zak niet beschadigen.
 
  • #4

martingroningen

New member
Je kunt een pomp huren voor het leegpompen van je waterbed bij een doe het zelf zaak of een waterbeddenspeciaalzaak.
Prijze varieren van €17,50 tot €27,50
 

Forum statistieken

Onderwerpen
3.449
Berichten
8.954
Leden
13.487
Nieuwste lid
Ruudadmin
Bovenaan