Lawaaierige kraan

  • #1
A

Anonymous

Guest
Hallo ,
Om onverklaarbare redenen is mijn kraan op de badkamer vel lawaai gaan maken als ik water aftap . Hoe meer ik de kraan open draai hoe meer lawaai door het hele huis. Wat kan hier de oorzaak van zijn .
 
  • #2
A

Anonymous

Guest
Waarschijnlijk heb je in de leiding bramen zitten en die maken lawaai als het water er langs stroomt.
 
  • #3
A

Anonymous

Guest
ik weet niet of het een kraan is met keramische schijven. zoniet, dan kan versleten leertje de dader zijn. dat kan in vibratie komen. als je de kraankop dan toch eraf haalt, voor montage draad van spindel met speciaal kranenvet smeren.
 
  • #4
A

Anonymous

Guest
Het kan ook de terugslagklep zijn die kapot is. Dan hoor je het geluid door het hele huis heen.

Vraag me niet waar ie zit, want dat weet ik echt niet hahaha. Ik heb pas geleden gewerkt bij een installatiebureau en toen ik dezelfde melding telefonisch doorkreeg ving ik van de loodgieter op dat het een defecte terugslagklep was.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
3.449
Berichten
8.954
Leden
13.487
Nieuwste lid
Ruudadmin
Bovenaan